wtorek, 29 października 2013

Nowości sportowe

Hmmm.. Ostatnio czytałam artykuł o nowościach sportowych na polskim rynku..
Czy któraś z was już to tym słyszała, bądź była na takich zajęciach?? Czekam na opinie :)


Power jump-
To trening na trampolinach. Niesie on ze sobą całą masę pozytywnych skutków dla ciała. Przede wszystkim, jest to bezpieczna forma ćwiczeń, która nie obciąża stawów, a jednocześnie wzmacnia mięśnie. Oprócz poprawy krążenia trampolina wpływa także na układ oddechowy oraz pozwala na skuteczną pracę nad równowagą. Podczas tej świetnej zabawy pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz szkodliwych toksyn ze swojego organizmu.
Speedminton-
To szybsza alternatywa dla badmintona. Określany jako połączenie badmintona, squasha i tenisa. Reklamuje się go jako sport, który można uprawiać wszędzie i w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od pory roku.

Aerial joga-
To po prostu zajęcia jogi wykonywane na podwieszeniu.
Zumba w wodzie-
 Nowoczesne połączenie fitness i tańca w wodzie. Najważniejsza w tym jest jednak zabawa i relaks. Zumba jest rozwiązaniem, które pomoże Ci zdobyć świetną sylwetkę oraz wspaniałe samopoczucie nie obciążając Twoich stawów.


Body combat-
To energetyczny trening podczas którego przeistoczysz swoje marzenia o sportach walki w pełną ekspresję, uwolnisz swój ogromny potencjał. W rytm inspirującej muzyki i przy pomocy skutecznych technik wywodzących się z: karate, taekwando, kung fu, kickboxingu, muay thai oraz tai chi, rzucasz wyzwanie wyimaginowanemu przeciwnikowi. 
Przyznam szczerze wszystkiego bym spróbowała.. Trzeba będzie jakoś przetrwać nudną i długą jesień-zimę, więc pewnie dla urozmaicenia wybiorę się na spróbowanie.
Pozdrawiam

1 komentarz:

  1. Słyszałam jedynie o zumbie w wodzie, ale niczego nie spróbowałam. Wszystko jednak zapowiada się ciekawie! :)

    OdpowiedzUsuń